درباره ما

کتاب امین

آقای علی محمد زاده مدیر مسئول انتشارات محمد امین و صحافی محمد امین از سال 1381 دراین زمینه فعالیت می کند.این وب سایت اینترنتی فروشگاهی است که در آن عمدتا محصولات فرهنگی از جمله سالنامه ها و سررسید های سالیانه ویژه ادارات و موسسات خصوصی و انواع کتاب دینی- مذهبی، کودک و نوجوان، ادبیات، تاریخ و...  و خدمات چاپ و صحافی انتشارات محمد امین عرضه می گردد.

انتشارات محمد امین با دارا بودن مجهز ترین و بروترین تجهیزات و ماشین الات صحافی همچنین کادری مجرب بهترین کیفیت صحافی را با مناسب ترین قیمت در اختیار همکاران و مشتریان عزیز قرار می دهد.

انشارات محمد امین با توجه به محل قرار گیری خود که همان شهر مقدس قم، شهر علما و دانشمندان بزرگ ای است که در جوار بارگاه نورانی حضرت فاطمه معصومه(س) به کسب و نشر دانش می پردازند است، رسالت خود می داند که هر محصولی که عرضه می کند به لحاظ محتوایی سازگار با فرهنگ اصیل مردم بوده و مستندات لازم راداشته باشد ضمن اینکه کلیه محصولات دارای مجوز های لازم ازمراجع مربوطه باشد.

هدف دیگر کتاب امین این است که انواع کتاب (بویژه کتب مذهبی) را با کمترین قیمت در اختیار مردم قرار دهد تا همگان توان استفاده از معارف اهل بیت (علیهم السلام) را داشته باشند، براین اساس تمامی کتب مذهبی و دینی کتاب امین با حداقل 20 در صد کمتر از قیمت پشت جلد و یا عرف بازار در اختیار کاربران قرار می گیرد.