روش ارسال محصولات

ارسال از طریق پست

پست پیشتاز:

کاربر گرامی شما می توانید پست پیشتاز را برای دریافت سفارش‌های خود انتخاب کنید، این روش برای سبد خرید کمتر از 2 کیلو گرم  توصیه می شود.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست در این روش ارسال، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

پست سفارشی(کم هزینه ترین روش ارسال بسته ها توسط شرکت پست):

دو تفاوت عمده پست سفارشی و پست پیشتاز در زمان رسیدن مرسوله به مقصد و هزینه ارسال سفارش است، در پست پیشتاز زمان رسیدن سفارش به مقصد تا سه روز کاری است و در پست سفارشی زمان رسیدن مرسوله به مقصد بین سه تا ده روزکاری است(البته معمولا تا سه روز کاری مرسوله به پست مرکزی شهر مقصد میرسد که شخص با در دست داشتن کارت شناسایی می تواند با مراجعه به پست مرکزی شهر خود بسته را تحویل بگیرد و حتما باید قبل از مراجعه به این مکان از رسیدن محصول مطمئن باشید، برای اینکه بدانید در هر لحظه مرسوله به کجا رسیده است می توانید با وارد کردن شماره مرسوله که برای شما پیامک خواهد شد به لینک زیر مراجعه کنید)   .

هزینه ارسال پست سفارشی تقریبان سه تا چهار برابر کمتر از هزینه ارسال توسط پست پیشتاز است. اگر برای سفارش های کمتر از 10 کیلو گرم، زمان رسیدن سفارش برای شما اهمیت ندارد پیشنهاد ما انتخاب این روش است.

نکته ای را که به عنوان تفاوت سوم می توان گفت این است که توسط پست سفارشی وزن مرسوله تا 30 کیلوگرم می تواند باشد ولی با پست پیشتاز در هر مرحله تا 2 کیلوگرم می توان ارسال کرد

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید با وارد کردن شماره مرسوله از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

 

 تیپاکس

کاربر گرامی برای سفارش هایی تا 6 کیلوگرم  می توانید گزینه تیپاکس را انتخاب نمایید، هزینه ارسال توسط تیپاکس تا وزن 6 کیلو گرم ثابت بوده و برای وزن های بیشتر از 6 کیلوگرم به ازای هر کیلو گرم  مبلغ 1200 تومان به آن افزوده میگردد، توجه کنید که تیپاکس طبق تجربه تا 40 درصد موارد را درب منزل تحویل نمی دهد و به شما تلفن میکنند که برید از نمایندگی شان تحویل بگیرید.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعت کاری است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً تا 72 ساعت کاری انجام می‌شود.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

 

 

 باربری

باربری برای سفارشات سنگین وزن که مقرون به صرفه نیست که توسط پست یا تیپاکس ارسال گردد(مانند جعبه های قرآن 60 پاره، 120 پاره و کارتن های بزرگ پر از کتاب) در نظر گرفته شده است است، توصیه میگردد برای کالا های با وزن زیاد این گزینه را انتخاب کنید اما شما میتوانی برای کلیه کالا ها از چند گرم تا چند ده کیلو گرم  این روش ارسال را انتخاب نمایید، فقط توجه نمایید با اینکه در این مورد حمل کالا بسیار مقرون به صرفه است اما کالا تا درب منزل حمل نمی گردد(در80 درصد موارد) اما شما میتوانید هنگامی که از باربری با شما تماس گرفته شد توافق کنید که از محل باربری تا درب منزل با پیک برای شما بفرستند  یا خودتان با در دست داشتن کارت شناسایی به محل باربری مراجعه کرده و سفارش خود را دریافت نمایید.

ارسال کالا در این روش به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) خواهد بود. 

ما با دو نوع باربری کار میکنیم:

1_باربری اتوبوسی یا سواری(برای مقصد تهران(ترمینال جنوب)، کرج(ترمینال شهید کلانتری)، ساوه،کاشان، اصفهان، آمل، اراک امکان ارسال با سواری هست): سرعت حمل به این روش زیاد است و محموله به صورت معمولا یک روزه یا درمواردی تا سه روز به مقصد میرسد. هزینه حمل به این روش به ازای هر جعبه قرآن ویا بسته هایی تا حدود17 کیلوگرم تقربیا 13 هزار تومان است(برای مسیرهای مستقیم)، جعبه های قرآن 60 پاره و 120 پاره را درحد امکان به این روش ارسال میکنیم(به دلیل شکستنی بودن جعبه های قرآن)

2_باربری کامیونی: در این روش زمان رسیدن تا شهر مقصد بین یک روز تا یک هفته(معمولا سه روزه) است، هزینه باربری در این روش بسیار مناسب است و به ازای هر جعبه قرآن یا بسته هایی تا 25 کیلو گرم هزینه حمل بین 6000 تومان تا 9000 تومان است، در حد امکان بسته های کتاب و اشیاای که شکستنی نیست و در موادردی جعبه های قرآن را به این روش ارسال میکنیم.

.